مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» عدد فرشته 1111

عدد فرشته 1111

معنی عدد فرشته 1111

دیدن مستقیم فرشتگان امکان پذیر نیست. فرشتگان شما هرگز در مقابل شما ظاهر نمی شوند و از شما نمی پرسند که در زندگی خود چه می خواهید.

روشهای دیگری برای دریافت پیام از فرشتگان وجود دارد. مردم بر این باورند که رایج ترین راه برای برقراری ارتباط با فرشتگان از طریق اعداد است.

فرشتگان برای ما شماره می فرستند و ما باید بتوانیم آنها را تشخیص دهیم و معنی آنها را بفهمیم.

اگر تعداد مشخصی را فقط یک بار دیده باشید ، ممکن است یک اتفاق باشد. اما ، اگر مدام در مقابل شما ظاهر می شود ، پس نباید شک داشته باشید.

فرشتگان شما سعی در برقراری ارتباط با شما دارند و این نشانه قدرتمند را برای شما ارسال می کنند.

اگر هر کجا که بروید تعداد مشخصی شما را دنبال می کند و همه جا آن را مشاهده می کنید ، فرشتگان شما سعی می کنند توجه شما را به خود جلب کنند و وقت آن است که به آنها فرصتی بدهید و آنچه را که فرشتگان شما می خواهند به شما بگویند بشنوید.

کیف‌دستی «کوچک‌تر از دانه نمک» ۶۳ هزار دلار فروش رفت! مطلب مرتبط کیف‌دستی «کوچک‌تر از دانه نمک» ۶۳ هزار دلار فروش رفت!

اگر معنی عددی را که به زندگی شما وارد شده است بدانید ، درک پیام از فرشتگان آسان خواهد بود.

در مقاله امروز ما در مورد نماد فرشته شماره 1111 صحبت خواهیم کرد. این ترکیب عددی بسیار رایج است ، بنابراین معانی بسیاری وجود دارد که می توانیم با آن ارتباط برقرار کنیم.


اگر در اطراف خود - در ساعت ، پلاک یا شاید روی صورتحساب در سوپرمارکت - شماره 1111 را مشاهده کرده اید - پس باید مدتی بایستید و این شماره را بپذیرید.

مطمئن باشید که این شماره پیام بسیار مهمی را برای شما به همراه دارد ، بنابراین باید آن را در آغوش بگیرید و از فرشتگان خود سپاسگزار باشید.

پس از دریافت فرشته شماره 1111 ، این فرصت را خواهید داشت که بسیاری از چیزهای زندگی خود را تغییر دهید و آن را بهتر کنید.

شماره 1111 - به چه معناست؟

فرشته شماره 1111 دارای بسیاری از معانی و قدرت های نهفته است. برای درک معنای این عدد ، باید بدانید که از ارتعاشات شماره 1 که چهار بار ظاهر می شود ، تشکیل شده است. اجزای فرشته شماره 1111 نه تنها شماره 1 ، بلکه شماره های 11 و 111 نیز هستند ، بنابراین ما به شما خواهیم گفت که معنی همه این اعداد چیست.

شناخته شده است که فرشته شماره 1 مربوط به شروع جدید ، موفقیت و الهام است. این عدد به شما می گوید که برای خلق زندگی خود به شیوه ای مثبت فکر کنید. شماره 1 به شما قدرت و انگیزه می دهد تا کار جدیدی را شروع کنید و تمام عادت های بد خود را در گذشته رها کنید.

این عدد همچنین با توسعه و ایجاد خود طنین انداز است. ما فرشته شماره 11 را نیز داریم که شماره اصلی در نظر گرفته می شود. این عدد با بیداری معنوی مرتبط است و سعی دارد شما را با فرشتگانتان ارتباط دهد.

ما همچنین به معنای فرشته شماره 111 اشاره خواهیم کرد. این عدد به شما یادآوری می کند که افکار شما واقعیت شما را ایجاد می کنند ، بنابراین باید سعی کنید به یک روش مثبت فکر کنید.


مشاهده این ویدیو در کانال یوتیوب


یک واقعیت مهم دیگر برای گفتن این است که معنای فرشته شماره 1111 ممکن است با فرشته شماره 4 نیز در ارتباط باشد ، زیرا مجموع اعداد 1 + 1 + 1 + 1 به 4 می دهد. جستجو در معنای فرشته شماره 4 جالب است همچنین ، زیرا می تواند بر روی فرشته شماره 1111 شما تأثیر بگذارد.

اکنون وقتی می دانید تمام اجزای فرشته شماره 1111 نماد چیست ، وقت آن است که معنای شماره فرشته 1111 را کشف کنیم.

اغلب اوقات فرشته شماره 1111 به عنوان زنگ بیداری درک می شود. این بدان معناست که این عدد باید شما را بیدار کند و به شما کمک کند آنچه در ضمیر ناخودآگاه شما پنهان است را پیدا کنید.

این عدد همچنین به شما می گوید که شما یک موجود معنوی هستید ، بنابراین باید بیشتر به زندگی معنوی خود ارادت داشته باشید. شماره فرشته همچنین نشان دهنده راه موفقیت شماست.


این عدد همیشه نمادی مثبت دارد و خبر از اتفاق خوبی است که قرار است در زندگی شما رخ دهد. شما فقط باید روی اهداف زندگی خود متمرکز باشید و از آنها دست نکشید.

حال وقتی می دانید فرشته شماره 1111 به طور کلی به چه معناست و معنی همه اجزای آن چیست ، برخی از معانی مخفی مربوط به این عدد را برای شما بازگو خواهیم کرد.

نمادگرایی فرشته شماره 1111 بسیار قدرتمند است ، بنابراین عجیب نیست که دارای بسیاری از معانی مخفی باشد. اگر کنجکاو هستید که آنها را کشف کنید ، باید این مقاله را ادامه دهید.

معنای مخفی و نمادگرایی

معنای مخفی فرشته شماره 1111 همیشه به آغازهای جدید و فرصت های جدید پیرامون شما مربوط می شود. فرشتگان شما به شما این فرصت را می دهند که چیزی را در زندگی خود تغییر دهید و از ابتدا شروع کنید.

اگر در گذشته اشتباهاتی انجام داده اید ، زمان آن فرا رسیده است که مرحله جدیدی از زندگی خود را شروع کنید. وقت آن است که تمام عادت های بد و افکار بد خود را در گذشته رها کنید. نباید ترسید و باید از منطقه راحتی خود خارج شوید.

وقت آن است که چیزهای جدیدی ببینید و پروژه های جدیدی را در زندگی خود شروع کنید. اکنون لحظه مناسبی برای انجام این کار است ، زیرا هر آنچه اکنون انجام می دهید موفقیت آمیز خواهد بود.

فرشتگان شما شماره 1111 را برای شما ارسال می کنند تا به شما بگویند موفقیت درست در مقابل شماست و شما باید بتوانید آن را تشخیص دهید.

معنی مخفی این عدد نیز همزمان با همزمانی است. دیدن این عدد اتفاقی نیست و می تواند پاسخ های بسیاری به شما بدهد که دوست دارید بشنوید. اگر فرشته شماره 1111 وارد زندگی شما شود ، به این معنی است که جهان افکار شما را به واقعیت نشان می دهد.

جهان برای تحقق بخشیدن به رویاهای شما همه کار خواهد کرد و شما باید آماده پذیرش کمک فرشتگان خود باشید.

پیام مخفی که فرشته شماره 1111 برای شما به همراه دارد با اشتباهات شما از گذشته نیز مرتبط است. در واقع ، فرشتگان شما این شماره را برای شما ارسال می کنند تا به شما یادآوری کنند که شما مانند همه افراد اشتباهاتی مرتکب شده اید ، اما باید آنها را در گذشته بگذارید.

زمان شروع و چیزهای بهتر زندگی شما فرا رسیده است.

البته فرشته شماره 1111 نیز درسی را به شما یادآوری می کند که از تجربیات گذشته خود آموخته اید. فرشتگان شما به شما کمک می کنند تا دیگر اشتباهات را در آینده تکرار نکنید. آنها چیزهای بهتری را به شما می آموزند و سعی می کنند زندگی شما را کاملا تغییر دهند.

معنی مخفی دیگر فرشته شماره 1111 مربوط به افکار خود شما است. فرشتگان شما از طریق شماره 1111 به شما می گویند که باید مراقب افکار خود باشید زیرا آنها به سرعت در واقعیت آشکار می شوند.

به همین دلیل است که باید سعی کنید مثبت فکر کنید و اظهارات مثبت را تکرار کنید. این تنها راه جذب ارتعاشات مثبت در زندگی شماست.

عشق و فرشته شماره 1111

اکنون وقتی تمام معانی و نمادهای فرشته شماره 1111 را می دانید ، ما عاشق آن می شویم. ابتدا باید بگوییم که افراد با شماره فرشته 1111 شوخ طبعی زیادی دارند ، بنابراین آنها برای جنس مخالف بسیار جذاب هستند.

این افراد بسیار تخیلی و هنرمند نیز هستند ، اما آنها همچنین مستقل بودن را دوست دارند. این بدان معناست که شماره فرشته 1111 باید در یک رابطه مستقل باشد ، بنابراین او باید کمی آزادی داشته باشد.

همچنین مهم است که بگوییم افراد با شماره فرشته 1111 بسیار پرشور و ماجراجو هستند ، بنابراین یکنواختی در یک رابطه را دوست ندارند. وقتی از شریک زندگی خود خسته می شوند ، معمولاً رابطه را قطع می کنند و به دنبال شریک دیگری می گردند.

همچنین ، فرشته شماره 1111 گاهی اوقات می تواند خیانت کند که در یک رابطه راضی نیست.

 دانلود دموی آهنگ یادم رفت از ماکان بند + متن آهنگ مطلب مرتبط دانلود دموی آهنگ یادم رفت از ماکان بند + متن آهنگ

افراد با فرشته شماره 1111 معمولاً عشق را به عنوان یک بازی درک می کنند ، بنابراین آنها از روابط مختلف از تاکتیک های مختلفی استفاده می کنند.

البته ، این افراد همچنین می توانند عاشق شوند و احساسات صمیمانه ای داشته باشند.

هنگامی که ما در مورد عشق صحبت می کنیم ، باید ذکر کنیم که فرشته شماره 1111 یک نوع عشق خاص دارد و آن عشق به زندگی است. این تعداد قادر است تمام زیبایی های اطراف خود را ببیند و از همه چیزهایی که دارد سپاسگزار باشد. فرشته شماره 1111 قادر است عشق را در همه جا ببیند و آماده است تا به همه مردم عشق ببخشد.

به همین دلیل است که افراد با شماره فرشته 1111 معمولاً افراد خوشبختی هستند.

شما چند واقعیت در مورد زندگی عاشقانه فرشته شماره 1111 مشاهده کرده اید و اکنون برخی حقایق اضافی درباره این شماره را خواهید خواند.

این حقایق نیز می توانند جالب باشند و مربوط به زمینه های مختلف زندگی ما هستند.

قایق جالب درباره شماره 1111

حقایق زیادی در مورد شماره 1111 وجود دارد که می تواند جالب باشد. اول از همه ما سال 1111 را ذکر می کنیم ، که یک سال معمول در تقویم جولیان بود. با توجه به اعداد رومی ، امسال MCXI نوشته شده است.

در طول تاریخ در این سال حوادث زیادی رخ داده است. قرن 12th به طور کلی قرن وقایع بزرگ تاریخی بود ، اما سال 1111 به ویژه قابل توجه بود. ما به چند مورد از اتفاقات آن سال اشاره خواهیم کرد.

سال 1111 با نبرد شیذر در آسیا مشخص شد. در این قاره ، در واقع در چین ، آکادمی Donglin نیز تأسیس شد. وقتی صحبت از اروپا می شود ، باید بگوییم که هنری پنجم در سال 1111 به امپراتور مقدس روم تبدیل شد. در این سال گالیسیا پادشاه جدید را بدست آورد و این آلفونسو هفتم بود.

وقتی نوبت به ریاضیات می رسد ، عدد 1111 دو عدد اول دارد و آن ها 11 و 101 است. ما داریم که 11 × 101 1111 را می دهد. این یک عدد ترکیبی عجیب است که دارای 4 تقسیم کننده است.

همچنین باید ذکر کنیم که شماره 1111 از نظر عددی عدد بسیار مهمی است. در واقع ، اعتقاد بر این است که زمان 11:11 بیشتر از هر ترکیب دیگری از زمان ظاهر می شود ، بنابراین اعتقاد بر این است که این یک اتفاق نیست.

روش های زیادی وجود دارد که چگونه می توان دیدن 11:11 ساعت در ساعت را معنی کرد.

برخی از متخصصان می گویند زمان 11:11 ممکن است نشانه وجود روحی در آن لحظه باشد یا اینکه فرشتگان شما با شما هستند. این یک عقیده رایج است که دیدن 11:11 ارتباطی با فعالیتهای ماورا الطبیعه دارد. با این حال ، بسیاری از نظریه ها و باورهای دیگر مربوط به زمان 11:11 وجود دارد.

شما فقط چند واقعیت جالب در مورد شماره 1111 مشاهده کرده اید ، اما موارد زیادی نیز در رابطه با این شماره وجود دارد. اکنون خواهید فهمید که وقتی مرتباً فرشته شماره 1111 را می بینید و اینکه چه تاثیری می تواند در زندگی شما داشته باشد ، به چه معناست.

دیدن فرشته شماره 1111

کارهای زیادی وجود دارد که شما باید هنگام مشاهده فرشته شماره 1111 انجام دهید. اولین کار این است که بدانید این شماره به چه معناست و پیامی را که از فرشتگان خود دریافت کرده اید را درک کنید.

اگر در کنار خود متوجه فرشته شماره 1111 شده اید ، باید در نظر بگیرید که در آن لحظه به چه چیزی فکر کرده اید. ممکن است اتفاق بیفتد که درست در همان لحظه شما یک ایده عالی در ذهن خود داشته باشید یا در مورد چیز خیلی مهمی صحبت کنید.

دیدن فرشته شماره 1111 ممکن است مربوط به حقیقتی باشد که می خواهید کشف کنید.

همچنین ممکن است نشانه این باشد که شما کاری را به خوبی انجام می دهید و باید این کار را ادامه دهید.

دیدن فرشته شماره 1111 نیز باید انگیزه شما برای از بین بردن تمام افکار منفی از ذهن شما باشد.

همچنین ، شما باید تمام موارد منفی دیگر را از زندگی خود حذف کنید و خوشبخت زندگی کنید. اگر به روشی مثبت فکر می کنید ، پس قادر خواهید بود انرژی مثبت را در زندگی خود جذب کنید. اما ، اگر منفی فکر کنید ، اتفاقات منفی برای شما رخ می دهد و فرشتگان شما سعی می کنند از طریق فرشته شماره 1111 به شما بگویند.

اگر مرتباً فرشته شماره 1111 را در همه جا می بینید ، به این معنی است که معجزه ممکن است و اتفاق بزرگی برای شما رخ می دهد. اگر فکر می کنید زندگی شما منطقی نیست و اگر اکنون دوره سختی را پشت سر می گذارید ، پس می توانیم به شما بگوییم که فرشته شماره 1111 زندگی شما را کاملا تغییر خواهد داد.

باید به معجزه اعتقاد داشته باشید زیرا معجزه ها ممکن است.

فرشته شماره 1111 زنگ بیداری برای شماست که زندگی خود را به دست خود بگیرید. شما باید مستقل باشید و زندگی خود را کنترل کنید.

دیدن فرشته شماره 1111 نشان می دهد که اکنون زمان مناسب برای تبدیل رویاهایتان به واقعیت است. شما مدت ها منتظر بوده اید و اکنون لحظه مناسبی برای تحقق بخشیدن به آرزوهایتان است. مطمئناً ، فرشتگان شما در این امر به شما کمک می کنند و تمام قدرت و انگیزه مورد نیاز شما را به شما می دهند.

اگر مشکلی خوب پیش نرود ، فرشتگان شما برای کمک و کمک به شما خواهند بود.

مهمترین مسئله این است که از ترس خود در زندگی خلاص شوید. فرشتگان شما به شما تشویق می شوند که جلو بروید.

اگر ترس داشته باشید ، هرگز نخواهید توانست چیزی را در زندگی خود تغییر دهید و چیز جدیدی را امتحان کنید. اگر مرتباً فرشته شماره 1111 را مشاهده می کنید ، این علامت واضحی است که از تغییراتی که در زندگی شما ایجاد می شود نترسید.

مهمترین مسئله این است که باور کنید فرشتگان نگهبان شما نیت خوبی دارند. آنها شماره 1111 را برای شما ارسال می کنند تا به شما بگویند همه چیز درست است. آنها می خواهند در هر کاری که اکنون انجام می دهید به شما کمک کنند و می خواهند شما را برای حرکت به جلو تشویق کنند. تسلیم شدن از اهداف چاره ای نیست.

فرشتگان نگهبان شما برای حمایت از شما حتی در سخت ترین لحظات نیز آنجا خواهند بود. آنها زندگی شما را بهتر می کنند و همچنین شما را به یک شخص بهتر تبدیل می کنند. اگر به توصیه های فرشتگان خود گوش می دهید ، یاد خواهید گرفت که چگونه به دیگران خدمت کنید و چگونه سخاوتمند باشید.

انرژی مثبت و ارتعاشاتی که فرشتگان در زندگی شما ایجاد می کنند باعث می شود مردم شما را دوست داشته و به شما احترام بگذارند. همچنین ، شما از زندگی خود بسیار شادتر و راضی خواهید بود.

به طور خلاصه ، اگر شماره 1111 را بیش از یک بار دیده اید ، این نشانه واضحی است که فرشتگان برای شما پیام می فرستند. اگر آن را تشخیص دهید و آن را بپذیرید ، خواهید دید که زندگی شما تغییر می کند و بسیار بهتر می شود.

شما قادر خواهید بود به اهداف خود برسید و زندگی خود را کنترل کنید. شما بر مأموریت روح خود متمرکز خواهید شد و زندگی شما حس جدیدی پیدا می کند.

مطمئناً می دانید که فرشتگان نگهبان شما تمام وقت با شما هستند تا شما را در مسیر زندگی خود دنبال کرده و هر زمان که به آن احتیاج داشته باشید از شما حمایت کنند.

فرشته شماره 1111 همچنین به شما یادآوری می کند که به فرشتگان نگهبان خود اعتماد کنید زیرا آنها راهنمای شما خواهند بود و راه درستی را به شما نشان می دهند که باید در زندگی خود دنبال کنید.

امیدواریم که این مقاله برای شما مفید باشد و اکنون می توانید درک کنید که فرشته شماره 1111 می تواند نماد چه چیزی باشد. همچنین ، ما مطمئن هستیم که دفعه بعد که این عدد وارد زندگی شما می شود ، این شماره را نادیده نمی گیرید.

دیدن این عدد به این معنی است که شما فردی خوش شانس هستید و مطمئناً شادی و لحظات زیبایی را در زندگی شما به ارمغان می آورد.


جهت ورود به اینستاگرام من اینجا را کلیک کنید .نظرات
arrow عیسی
عالی بود.
arrow مریم
من خیلی به شنیدن این جملات احتیاج داشتم ممنونم بابت مقاله خوبتون
پاسخ ادمین
♥️
arrow مسعود نجفی
سلام بغیر از خدا از هیچکس چیزی نخواهید اون هم بعد از نماز اول وقت و هنگام نزول باران که درهای رحمت الهی باز هستند. خداوند ارحم الراحمین از رگ گردن به ما نزدیکتره. لاحول والا قوه الا به الله العلی العظیم، ایاک نعبدو و ایاک نستعین
arrow اعظم
واقعا مقالتون عالی بود.
arrow ردوی تنو
دیدن این عدد نشانه ی یک اتفاق بزرگه که در شرف وقوعه
arrow زهرا
عالی بود من انسان به شدت شاد و با اراده بودم و با یه انتخاب نادرست به یک فرد گوشه نشین و تارک دنیا شدم چند روز پیش گفتم کافیه باید تغییر بدم دوش گرفتم شمع روشن کردم و با تمام وجود از فرشته نگهبانم کمک خواستم بلافاصله که حال خوبی پیدا کردم و بعد عدد ۴ و ۱۱:۱۱ را به کرات دیدم و دخترم دیشب یهویی گفت مامان ساعت ۱۱:۱۱ هست و همون وقت در کمد لیاسم رو که باز کردم یه پر بزرگ روی لباس هام دیدم که شوکه شدم چون پر هم نشان قوی ازفرشته ها هست که اعلام حضور در کنار تو میکنند جالب عدد سرنوشت من ۱۱ هست سپاسگزارم
arrow اکبر
من عدد ۱۱ ۱۱ را هر دو سه روز میبینم تو ساعت اعداد...
arrow توحید
سلام وقتتون بخیر من تا حالا زیاد ۱۱۱۱ رو دیدم میشه گفت در عرض دوماه بیش ۵ بار دیدم قبلا درموردش چیزایی شنیده بودم ولی اعتقاد نداشتم ولی وقتی دیدم این عددو زیاد میبینم احساس کردم یکی میخواد چیزی بهم بگه یا فرشته یا خودمون از بعدهای بالاتر که اسمشو گذاشتیم فرشته به هرحال این مقاله جالب بود خیلی ممنون از شما ❤
پاسخ ادمین
❤️
arrow امیر
به راستی که خود اگاهی رسالت هر انسان و راه ان باور به هستی و فراتر از ان است تو با باور و ایمان خود تنها میتوانی زندگی شاد داشته باشی ولی باید صبورانه بدون هیچگونه شکی به باور های خود به جلو حرکت کنی دویدن لازم نیست فقط راه برو و از مناظر اطراف لذت ببر این امتحانی که باید در ان نمره قبولی را بگیری صبروشکیبایی توست ارام باش مثل دریا و یه هم نوع خود بی توقع و بی منت کمک کن راز دار باش و خدارا لحظه به لحظه شکاکر باش مال دنیا مال دنیاست پس مال خودت را جمع کن که بتوانی با خود ببری و توشه تو باشد
arrow مسعود زارعی
فعلا دو بار اتفاقی دیدم . این مقاله جالب بود و قابل حل ، منتظر نشان بیشتر هستم
arrow مختار
سلام. یک مورد از افراد موفق رو نام ببرین مثل ایده پردازا، ورزشکارا، بازیگرا و یا هر کس دیگه ای که بیاد و بگه وای من چند بار پشت سر هم عدد ۱۱۱۱ رو دیدم و بعدش موفق شدم. منتظرین ساعت دیجیتال واستون اینده رو بسازه؟ ول کنین بابا. برین بچسبین به هنر یا حرفه یا درس یا هر چیزی که خودتون بلدین. برین یاد بگیرین و وارد بازار کار بشین. یه ایده پیدا کنین و پرورشش بدین. منتظر اعداد نمونین. بخدا که همش دروغه و الکی
arrow خسرو
شایداین نوشته های من بدرد کسانی بخوره که تو این صفحه میان و این مطالب رو میخونن، اولش خودمم فکر کردم اتفاقیه ولی دفعه بعدی درست بعد از اعمال معنوی خاصی که انجام دادم فوری برام ۱۱۱۱۱ظاهر شد ، شاید ۱ دقیقه بیشتر نشد که برام ظاهرشد، ایمان پیداکردم ما فرشتگان و راهنمایانی داریم که طبیعت یا خداوند اونها را برامون فرستاده، دقیقا همون چیزی که در خاموشی وسکوت درمورد خودم فهمیده بودم، نوشته های بالا هم همونو توصیف کردن
arrow یک روح واحد
بسیار عالی و واقعی بود من از جمله انسانهاییم که نه ادعایی نه کسی هستم ولی واقعا در دو مرحله قبل و بعد یک معجزه میتونم بگم برای من بود که مسیر درست نشونم بدهند اول۱۲۱۲ و بعد۱۱۱۱ بطور کاملا تصادفی و کاملا ناخواسته بمن نشون داده شد به شکلی که اصلا ادم نگاه کردن به اعدادی نیستم اما باتفاسیر شما و اعداد و رمزگشایی که در خلوت خودم کردم بسیار بجا و درست بود خدا حفظتان کند
پاسخ ادمین
arrow مریم موسوی
بنده به کرات به صورت کاملا تصادفی با این اعداد مواجه شدم و اتفاقا یه قانون جذبی هستم و توان برقرار کردنم با کائنات بسیار عالی هست و انرژی های فرا طبیعی اطرافم را به خوبی حس میکنم مطمعن بودم دیدن این اعداد هرگز تصادفی نیست متشکرم از مقاله عالیتان
پاسخ ادمین
arrow امیرحسین
واقعا فوق العاده بود
arrow رسول
با درود فراوان نوشتار عالی و انگیزشی است
پاسخ ادمین
arrow فرهاد
خیلی مقالتون دقیق و پرانرژی بود بنده از ۷ سال قبل ک هدهدی را به تیر کشتم ازون دقیقه به بعد ب عناوین مختلف فقط عدد ۱۱۱۱ رو میبینم و سالهاست در پی تلاشم ک کشف کنم وخود بنده هم سرشته در علوم غریبه دارم و مطلب شما هم برام جالب بود ممنونم
پاسخ ادمین
arrow محمدعلی
این اعداد از زمانی که شروع کردم به معنویت و کنترل افکارم رو مثبت کردم دائم بهم نشون داده میشه و اتفاقات عالی و معجزه وار در زندگیم اتفاق میوفته،هیچ چیزی اتفاقی نیست
arrow احمدجبرائیلی
سلام من چن باره ی عدد رو خیلی تکراری میبینم مثلا ۱۲ ۱۲ یا ۱۱ ۱۱ یا ۱۰ ۱۰
arrow مجید مهجور
درود بر شما . الان داشتم به چیزی فکر میکردم و دقیقا در همان زمان به ساعت مانیتور نگاه کردم و عدد 11:11 رو دیدم و بعد اومدم در سایت شما و این مطالب رو خوندم و در ادامه فکرم مصمم شدم
پاسخ ادمین

۱۲

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده